Müslümanlar Fransız Devrimi’nden sonra özellikle Siyonistlerin kurguladıkları bozuk fırkalar aracılığıyla ayrıştırıldılar. İslam ümmetinin içerisine öyle bozuk görüşler sokuldu ki onların etkilerini bugün dahi görebiliyoruz. Profesör unvanı taşıyan koca koca koltuklarda oturan küçük küçük adamlar, Kur’an-ı Kerim’in bazı ayetlerinin Kur’an’dan çıkartılması gerektiğini söyleyecek kadar kendilerini kaybedebiliyorlar.

İşte bu noktada insanların yoğun iş temposu ve bulduğu basit bahanelerle Kur’an-ı Kerim’i okuma fırsatı bulamadıkları nedenini ortadan kaldırmak amacıyla Kur’an-ı Kerim mealini Türkçe olarak seslendirdik. Kur’an-ı Kerim’i okuma fırsatı bulamayan herkes otobüste, metroda, yolculukta, sıra beklerken, her an bir tıkla ücretsiz ve reklamsız dinleyebilecekler.

Kur’an’ı dinleyen her Müslüman, Allah’ın kendisine neler emrettiğini ve neler vaat ettiğini kalbine nakşettikçe yeni çağın saçma felsefelerinden uzaklaşacak ve hakiki manada gönlünde huzur bulacak. Ayrıca Kur’an-ı Kerim’i dinledikçe ilmi artacak ve insanların imanını çalmak isteyen şeytan ve onun yardakçılarından uzaklaşabilecek.